مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی توسط وکیل پایه یک دادگستری

از مزایای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی نسبت به مشاوره حقوقی حضوری صرفه جویی در وقت و صرف هزینه کمتر برای اشخاص می باشد.همچنین شخص می تواند بعضی مسائلی را که گاهی ممکن است مطرح کردن آن ها به صورت حضوری دشوار می باشد به راحتی و از طریق مشاوره حقوقی تلفنی مطرح نماید.ضمن اینکه ممکن است شخص مشاوره گیرنده با توجه به ماهیت مشکلی که دارد ،تمایل به افشای هویت خود نزد وکیل نداشته باشد که این ویژگی نیز جز مزیت های مشاوره حقوقی تلفنی می باشد.

مشکلی که ممکن است در مشاوره حقوقی تلفنی به وجود بیاید این است که افرادی جهت کلاهبرداری با هویت جعلی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی وارد این عرصه شده و جهت کسب منافع مالی مردم را  فریب دهند . بنابراین لازم است که جهت جلوگیری از ایجاد این مشکل و اطمینان از هویت واقعی وکیل و مشاور حقوقی به سایت مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضائیه به آدرس http://www.judiciarybar.ir مراجعه و در قسمت جستجوی وکیل با استفاده از مشخصات وکیل مانند نام،نام خانوادگی و یا شماره پروانه ، ازهویت واقعی وکیل مورد نظر اطمینان حاصل نمایید.

سایت وکیل سلام در سال 1396 تحت مدیریت اسداله صداقت وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی قوه قضائیه به شماره پروانه وکالت 1017 با بیش از 35 سال سابقه،در حوزه های مختلف حقوقی اعم از خانواده - طلاق - مهریه - نفقه - حضانت فرزند - چک - سفته - کار و کارگر - تامین اجتماعی - مسائل ثبتی - انتقال سند - کلاهبرداری - زمین - جعل - پلیس فتا - فضای مجازی  و با همکاری وکلای مجرب شروع به فعالیت نمود.

از اهداف اساسی و مهم این سایت ارائه مطالب و مسائل حقوقی مبتلا به جامعه با زبانی ساده و قابل فهم برای کلیه اقشار جامعه و همچنین ارائه مطالب متنوع و گوناگون جهت آگاهی مردم در خصوص شناخت مسائل و مشکلات جامعه اعم از سیاسی ،اقتصادی و حقوق اساسی و همچنین در خصوص ضرورت رعایت و اجرای صحیح قوانین، آموزش مردم در هنگام مراجعه به قسمت های مختلف قوه قضائیه از قبیل شورای حل اختلاف و یا محاکم عمومی می باشد.

جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی ابتدا فرم ذیل را تکمیل و پس از انجام مرحله پرداخت وجه وکلای با تجربه سایت وکیل سلام با توجه به موضوع مطرح شده با شما تماس خواهند گرفت


پاسخگویی به درخواست های مشاوره حقوقی تلفنی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح تا 20 انجام می گیرد و اگر درخواستی بعد از ساعت 20 ثبت شود به روز بعد منتقل خواهد شد.

 در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند پرداخت و یا درخواست مشاوره حقوقی تلفنی می توانید با شماره پشتیبانی 1001718-0902 تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نمایید.

همچنین جهت تعیین وقت برای مشاوره حقوقی حضوری در شهر تهران می توانید با شماره 1852657-0912 تماس حاصل فرمایید

آدرس جهت مشاوره حقوقی حضوری : تهران - فلکه دوم صادقیه - بلوار آیت الله کاشانی - رو به روی پمپ بنزین - پلاک 160 - ساختمان گلزار - طبقه 5 - واحد 19

 

در صورتی که ذهنیتی از میزان زمان مورد نیاز برای مشاوره حقوقی خود ندارید به طور معمول 10 دقیقه عدد مناسبی می باشد

مشاوره حقوقی