مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری توسط وکیل پایه یک دادگستری

تعداد مشاوره حقوقی موفق و انجام شده توسط وکیل سلام تا این لحظه 382

شما هم برای حل مشکل خود به وکلای وکیل سلام اعتماد کنید

فرم درخواست فوری مشاوره حقوقی

سایت وکیل سلام در راستای ارائه خدمات به کاربران در حال حاضر دو نوع مشاوره حقوقی ارائه می کند.لازم به ذکر است که هر دو نوع مشاوره توسط وکیل های با تجربه و پایه یک دادگستری ارائه می گردد.

1-مشاوره حقوقی تلفنی

در این نوع مشاوره کاربر با پر کردن فرم درخواست مشاوره و انتخاب نوع مشاوره حقوقی تلفنی و انتخاب مدت زمان مورد نظر خود و پرداخت هزینه می تواند درخواست مشاوره حقوقی کرده که پس از ثبت درخواست، وکیل سایت "وکیل سلام" با شماره اعلامی توسط کاربر تماس گرفته و مشاوره ارائه می دهند. زمان پاسخ گویی به این درخواست مشاوره حقوقی شنبه تا پنجشنبه در همان روز و از ساعت 10 صبح تا 20 می باشد و چنانچه درخواستی بعد از ساعت 20 ثبت گردد به روز بعد منتقل خواهد شد. از مزایای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی نسبت به مشاوره حقوقی حضوری صرفه جویی در وقت و صرف هزینه کمتر برای اشخاص می باشد.همچنین شخص می تواند بعضی مسائلی را که گاهی ممکن است مطرح کردن آن ها به صورت حضوری دشوار می باشد به راحتی و از طریق مشاوره حقوقی تلفنی مطرح نماید.

مدت زمان هزینه
تا 15 دقیقه 50 هزار تومان
تا 30 دقیقه 75 هزار تومان

 

2-مشاوره حقوقی حضوری در تهران

در این نوع مشاوره  کاربر می تواند بدون پرداخت هزینه به رزرو وقت جهت حضور در دفتر مشاوره سایت "وکیل سلام" اقدام نماید و پس از ثبت درخواست جهت تعیین وقت با کاربر تماس گرفته می شود و کاربر پس از دریافت مشاوره هزینه را پرداخت خواهد کرد.این نوع مشاوره در مدت زمان 30 دقیقه و با هزینه 50 هزار تومان انجام می شود. 

جهت دریافت مشاوره حقوقی حضوری ابتدا فرم بالا را تکمیل و پس از انجام مراحل منتظر تماس از سمت ما باشید.

آدرس جهت مراجعه برای مشاوره حضوری : تهران - فلکه دوم صادقیه - بلوار آیت الله کاشانی - رو به روی پمپ بنزین - پلاک 160 - ساختمان گلزار - طبقه 5 - واحد 19

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با شماره پشتیبانی 1001718-0902 تماس حاصل فرمایید

 

مشاوره حقوقی